Únor 2010

Lucuemburk setlist

23. února 2010 v 17:10 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Komm
Menschen Suchen Menschen
Ich Brech Aus
Kampf Der Liebe
Lass Uns Laufen
Hey You
Alien (German)
Übers Ende Der Welt
Humanoid
Geisterfahrer
Dogs Unleashed
Träumer
In Your Shadow (I Can Shine)
Automatisch
Screamin
Sonnensystem
Zoom
Durch Den Monsun
Für Immer Jetzt

...hafo me tam chybí Schrei..to fakt postrádám.Jako jeden z jejich největších hitů a prostě taková vyřvávačka a oni to nezazpívaj..to me fakt moc mrzí :(((..vím,že jde o nový album hlavně,ale přesto když už zpívaj aji starý..místo Ich breach aus bych klidně dala schrei..mnohem lepší písnička a větší hit...a jinak jsem ráda,že je tam většina v němčine..já se bála,že budou zpívat v aj..parádička <3 moc se těším..za 20 dní lidi!!

Lucemburk (22.2.2010) -Geisterfahrer

23. února 2010 v 17:07 | Lucine.cz.ka.ulitz |  VideOs
jáááj...omdlívám je to krása!!!

23 dnííí...+skvělej song

20. února 2010 v 15:01 | Lucine.cz.ka.ulitz |  O blogu a meine kecy
Ahojky holky..tak jak se těšíte na koncííík?? twl už jen 23 dní!!!! já to nevydržím..těším se strašně moc a navíc tam budu se svou nej kámoškou..takže se těším ještě stokrát víc!...a navíc už pozítří TH startují svoje turné takže se objeví určo nějaké fotky,aby jsme meli představu aspon jak to bude vypadat..podium atd..ááá těšim se já
jinak akustická verze písničky World Behind my wall je nádherná..


Bill z Tokio Hotel si ostříhal vlasy, aby mohl dělat modela

15. února 2010 v 20:52 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Miláno. Bill Kaulitz z Tokio Hotel se procházel na milánské módní přehlídce pro mužskou módu podzim-zima 2010-2011.
Zpěvák měl na sobě Dsquared2 oblečení jako "Temný Anděl": černé kožené kalhoty, výzbroj, černé peří na ramenech, hodně řetězů, tmavý lak na nehtech. Na módní přehlídce se Bill taky objevil s novým účsem. Nyní má krátké, dozadu načesané vlasy.

Poznámky u fotek:
- Bude zpívat na Sanremo festivalu
- Miláno. Zatímco Bill představil na světle reflektorů svůj nový účes, který úkázal poprvé na módní přehlídce v Miláně jako model. Tak Tom Kaulitz, 20 let, Billovo dvojče a Tokio Hotel kytarista sledoval, unavený a znuděný, bratrovu módní přehlídku.
- Dvojče v publikuViva:Vasta charts

15. února 2010 v 20:52 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Tokio Hotel jsou zatím na prvním, nicméně hlasujte pro ně i nadále, ať se tam udrží!


Tomíík <3

15. února 2010 v 20:51 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Animace
sluší

We want MTV EMA in Prague!

15. února 2010 v 20:51 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
MTV EMA nedávno požádala, aby se u ní v komentářích napsalo, kde si přejete další MTV EMA, že ještě město nevybrali. Začaly se tam objevovat různá místa po celé Evropě, včetně Prahy! Některé státy si založily vlastní Facebook skupiny, kam se přidávají lidé, aby byli pohromadě a MTV mohla vidět kolik si nás MTV EMA 2010 přeje u nás.
Pokud máte Facebook a ještě nejste členem, tak si přidejte tuto skupinu a rozešlete to všem svým přátelům.
MTV EMA patří mezi nejlepší a nejprestižnější předávání cen v Evropě. Kromě toho MTV Czech bude slavit 1 rok v listopadu, kdy se MTV EMA bude konat.
A které jiné místo by bylo lepší než Praha, Srdce Evropy!

Neváhejte ani chvíli a přidejte si:

Humanoid v Číně

15. února 2010 v 20:50 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Čína k sobě importovala Humanoid v lednu 2010.

M&G v Oberhausenu (charitativní akce obětem Haiti)

15. února 2010 v 20:49 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews

Na eBay si můžete koupit Meet & Greet s Tokio Hotel na koncertě v Oberhausenu. Výtěžek půjde na pomoc obětem v Haiti. Kdo dá více, získá setkání s kapelou. V nabídce je zatím 510 €. Tato akce končí 18.2.Rocková pauza!

15. února 2010 v 20:49 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews

Jízda na skútru, potápění, opalování. Takhle nabírají Tokio Hotel dvojčata Bill a Tom sílu na jejich turné.

U těchto fotek můžete závidět. Zatímco v Německu je nedostatek posypové soli, Tokio Hotel kluci, Bill a Tom Kaulitzovi, odpočívají na Maledivách. Tady si 20letá dvojčata pronajala luxusní bungalov a užívají si sladký život včetně plavání, masáží a hojné relaxace u bazénu. A zatímco Tom stojí u Tokio Hotel ve stínu svého bratra, leží na pláži se svým vytrénovaným trupem, stylovými plavkami a bandanou. Nedá se přehlédnout, že Bill má na žebrech o něco méně kil. Takže na dovolené by měl nabrat trochu síly, protože brzo to bude zase stresující: 22. února začne jejich evropské turné.

Kerli a Tokio Hotel-Strange full version

15. února 2010 v 20:48 | Lucine.cz.ka.ulitz |  VideOs

Snaha by tu byla... (recenze Humanoid)

15. února 2010 v 20:47 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Když se zeptáte, kdo nesnáší Tokio Hotel, zvedne se prales rukou. Při opačném dotazu se ozve skupinový křik zapálených fanynek. Žádná kapela zkrátka nerozděluje posluchače na dva tábory jako tahle formace z Magdeburgu. Upřímně, nechápu to. Tokio Hotel nejsou nic k adorování ani k nenávidění.

6/10
Tokio Hotel - Humanoid
Vydáno: 5.10.2009
Celkový čas: 45:12
Skladby: Noise, Dark Side Of The Sun, Automatic, World Behind My Wall, Humanoid, Forever Now, Pain Of Love, Dogs Unleashed, Human Connect To Human, Hey You, Love And Death, Zoom Into Me
Vydavatel: UniversalPředešlé počiny určené pro naši zemi byly pěny v němčině, tedy mateřštině Tokio Hotel. Útok na dívčí srdce ale vedou i v angličtině, ve které nazpívali desku už před třemi lety. Po jejím poslechu jsem se oprávněně bála, jakou dřevorubeckou výslovnost na mě jungs vybalí. Ale vida! Našel se trpělivý profesor, který s Billem dopiloval fonetiku a připravil nás o jedno z možných rdění.

Faktem ale je, že u desky se rdít příliš nejde. To album není špatné! Písně jsou zručně udělané, texty mají pointu. Jasně, duševní pastva to úplně není, ale když je vám do dvaceti nebo lehce nad, jednoduchosti podlehnete. I měkčí styl hudby kapele více vyhovuje. Přece jenom to nejsou žádní Die Toten Hosen, aby do toho bušili na plné pecky. Na to prostě nemají a do téhle fáze musejí dospět - zatím pokusy o tvrdší sound vzbuzují úsměv. Jen příliš nechápu výběr matných, průměrných singlů, když placka nabízí věci, které by se rádiovým dramaturgům líbily určitě víc ("Noise", "Hey You").

Po poslechu by si kde kdo řekl, že ta deska nemá mnoho chyb. A je to teoreticky pravda. Jsou tam hity s chytlavými popěvky, modernější elektro zvuk, na který kapela přeladila. Splňují všechny předpoklady toho pokračovat ve své krasojízdě a omamovat další a další slečny. ALE! Nemůžu se vypořádat například s tím, že frontman není dostatečná osobnost. Má těžce zapamatovatelný hlas a přestože všechny písně zpívá z plných plic, výsledek je většinou prázdný. Jediná emoce, která na mě z celé té nahrávky řve jako splašená, je snaha. Snaha, která ale v některých písních vychází nadarmo, protože slibný potencioál songu zabije chladný Kaulitzův projev.

Problém nebo spíše nevýhoda Tokio Hotel je, že na svou stranu nikdy nenakloní potřebné masy lidí a hlavně jejich respekt a uznání. Navíc chlapci budou stárnout a s nimi i jejich fanynky, které časem objeví nějakou jinou německou kapelu, třeba Die Ärzte. Tam jsou sice tři oškliví chlapi, ale jejich hudba má aspoň kousek duše.

Tokio Hotel míří do Prahy! Máme pro Tebe lístky!

15. února 2010 v 20:46 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Po vydání třetího alba Humanoid vyrážejí Tokio Hotel na megatour po celé Evropě. Začínají 22.
února a na pražský koncert se svou neuvěřitelnou show dorazí 15. března 2010. Od 18.00 hodin začne jejich koncert v Tesla Aréně.
Čeká Tě velkolepá a zcela nová jevištní show. Na vizuální stránce celého tour se podílel i sám lídr kapely, hlavní zpěvák a módní ikona Bill Kaulitz!

Pokud správně odpovíš na naší soutěžní otázku a budeš mít štěstí, vyhráváš 2 lístky a vyrážís na koncert!

Své odpovědi posílejte do 3.3.2010 do 12.00 hodin

Pokud jsi ještě nesoutěžil/a,


source: t-music.cz

staré,ale krásné fotky..

12. února 2010 v 22:40 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery

Billík ze zadu

11. února 2010 v 21:20 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery
hm sexy ta prdelka :D

Panorama č.17 (Itálie)

11. února 2010 v 21:13 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Časopisy

Omluva od Dennise

11. února 2010 v 21:12 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Ahoj,
poslední dny byly opravdu stresové a těžké.
Wencke interview a moje telefonní info, které bylo plné lží mi opravdu nepomohlo. Dnes jsem zjistil, že Wencke má plno falešných účtů, kde předstírá, že je Bill nebo Tom. A udělala MySpace profil, který vypadal opravdu dobře. Nechápu, jak mohla zfalšovat telefonáty s Billem tak dobře a nevěřil jsem ji všechno, až do toho telefonátu s Billem, kdy byla u mě. Viděl jsem na jejím mobilu "Bill mobil", "Bill domů", "Billovi rodiče". Když byla dokonce v Leipzigu, tak udělala tu "hru" - BILL. Po jejich "setkání" mi řekla, že se nic nestalo, ale on mi řekl, že k sobě měli velmi blízko. A ona to potom přiznala. Jsem jenom člověk a věřil jsem tomu všemu. Nevím PROČ to udělala. Když jsme skončili náš vztah - měl jsem novou přítelkyni - a ona mě chtěla zpět, říkala mi věci o "Billovi", až jsem byl naštvaný. Kvůli tomu jsem chtěl jít do BILD. Věřil jsem, že všechno je to pravda a stejně tak reportér, protože Pinky si vedla opravdu skvěle.
Bylo to tak realistické a kdybych byl Billem, tak bych chtěl být s "normálními" lidmi a ne s těmi, kteří ve mně vidí jenom muzikanta z Tokio Hotel. Nelhal jsem. Měl jsem špatné informace. Dokázal jsem to všechno a zdálo se to realistické. Dal jsem všechny informace do BILD. Příběh měl být "Bill zamilovaný" nebo něco takového. Nikdy jsem nechtěl, aby to bylo v tisku tak, jak se to objevilo. Bylo to hloupé a potom jsem udělal interview. Všechny ty zprávy, které mi Pinky napsala o Billovi, stále je dodnes mám, stejně tak její dialogy na ICQ byly velmi realistické. Oklamala nejenom mě, ale taky BILD a své přátele, kterým tohle vše taky řekla. Jenom se chci omluvit. Možná, že bych se měl osobně omluvit Billovi, ale neudělám to, protože si hodně lidí myslí, že chci pozornost.
Nevím, jak vznikla informace, že mám kapelu - tak to není. Nechtěl jsem propagaci.
Omlouvám se všem TH fanouškům.
Omlouvám se všem, kteří to viděli a četli.
Omlouvám se všem, kteří jsou v tom zapleteni.
A hlavně se chci omluvit Billovi a jeho managementu.
Ještě bych chtěl říct, že jsem nelhal.
Doufám, že věříte mé omluvě. Nelhal jsem.
Chci poděkovat každé osobě, která mi věřila v této době a všem, kteří mi napsali milé maily.
Zdravím,
Dennis K.

Blesk.cz - Bill z Tokio Hotel: Sex s fanynkou

11. února 2010 v 21:11 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Zpěvák skupiny Tokio Hotel Bill Kaulitz si prý pozval fanynku na noc do hotelu!

Tisíce dívek by dalo za setkání s Billem Kaulitzem (20) cokoliv. Jedné fanynce skupiny Tokio Hotel se to podařilo, splnil se jí sen a ze setkání se zpěvákem se podle Bildu zrodila noc na hotelu.

Celý příběh začal tím, že mu Pinky S. napsala obdivný dopis a Bill jí odepsal a poslal svou fotografii s podpisem. Poté si spolu začali chatovat přes internet a tak se navzájem poznávali. Jenže háček byl v tom, že Pinky byla zadaná.

Celý příběh proto zveřejnil její bývalý přítel Denis K. (21). "Bill mi ukradl moji přítelkyni," řekl německým novinářům zhrzený expřítel.

Denis chodil s Pinky několik měsíců a o její vášni ke skupině Tokio Hotel věděl, také o tom, že Billa Pinky obdivuje.

"Pinky měla u sebe dopis s fotkou a podpisem zpěváka Billa, pak si začali psát přes internet a později se dokonce setkali. Proti tomu bych nic neměl, jenže oni spolu strávili noc v hotelu v Lipsku," svěřil se Bildu Denis K.

Proto si Dennis začal vyřizovat účty s Billem přes internet. Bill o Pinky napsal: "Já ji miluju, užívám si každou minutu s ní, chtěl bych, aby se za mnou odstěhovala do Hamburku."

Dennis K. na to odpověděl: "Billovi bylo úplně jedno, že je Pinky zadaná a chodí se mnou. Začal jsem cítit, že ji ztratím."

Po týdnu se tak stalo. Pinky od svého přítele odešla a nyní se stýká se zpěvákem Billem Kaulitzem z Tokio Hotel. Čas teprve ukáže, jak moc Bill zahořel touhou ke své fanynce, jestli ji opravdu miluje, nebo ji po nějaké době pustí k vodě. Vždyt´ takových fanynek se kolem Billa točí spousty.

Comet 2010 - kategorie "Live"

11. února 2010 v 21:10 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews

Konečně je hlasování v kategorii "Live" na Comet 2010 zase dostupné, tak nezapomeňte hlasovat.

Jinak už bylo zveřejněno datum, kdy bude Comet 2010 - 21.5.2010 v König-Pilsener-Arena v Oberhausenu. Není jisté, jestli se tam TH objeví, protože zrovna v té době by měli být na turné v Mexiku.

VOTE for "TOKIO HOTEL"


DE Bravo 07/2010

11. února 2010 v 21:10 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Časopisy