Leden 2010

Gustav Schäfer-Meinl cymbals

30. ledna 2010 v 14:25 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery

Speciál o TH na MTV Taiwan

30. ledna 2010 v 14:25 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews


MTV Taiwan bude na svém televizním programu vysílat speciál o Tokio Hotel. Speciál bude trvat hodinu a to každý den - od 1. 2. - 5. 2. 2010; 13.00 hod

FAN-AKCE NA PRAŽSKÝ KONCERT

29. ledna 2010 v 23:12 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews

1, DANKE
Ti, kteří byli na CZECH FANPARTY, ví o co jde. Na party jsme společně vyrobili obrovský transparent s nápisem danke, který plánujeme vyvěsit v hale.
Zatím jde vše podle plánu, neměl by být problém transparent v hale pověsit. Pokud by se naskytla komplikace, dáme vám vědět.

2, HUNDE
Do této akce se může každý aktivně zapojit. Našim cílem je kluky rozesmát. Při songu Hunde/Dogs Unleashed (podle toho, kterou verzi budou hrát) začneme všichni společně mávat pejsky.
Před halou Vám budeme rozdávat naše předtištěné pejsky, ale samozřejmě jich nebudeme mít nekonečno, proto Vás vyzýváme, abyste zapojili svou fantazii a nakreslili, vytiskli a nebo třeba vyrobili svého vlastního pejska. Pokud budete chtít, přineste si klidně pejska plyšového.

3, UV BARVY
Na CZECH FANPARTY jsme si tuto akci již také vyzkoušeli. Tato akce bude probíhat při songu Hey Du/Hey You. Před halou Vám UV barvou nakreslíme na ruku znak TH a při výše zmíněném songu Vás nečeká nic jiného než ukázat na svých rukou moře zářivých TH znaků.
Tato akce zatím ale není jistá, jelikož nevíme, zda TH budou mít při koncertě UV osvětlení. Brzy však budeme vědět odpověď. V případě, že TH tyto světla nebudou používat, Vás zde budeme informovat.

Těšíme se na Vás a doufáme, že si koncert pořádně užijete!!

Sky View č.110 (Mexiko)

29. ledna 2010 v 22:26 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Časopisy


World Behind My Wall single

29. ledna 2010 v 22:24 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Získejte nyní: "World Behind My Wall" EP

Tokio Hotel naprosto nový "World Behind My Wall" EP je dostupný a zde je obsah, který na vás čeká:

1. World Behind My Wall - Video Version
2. Lass uns laufen - Video Version
3. world Behind My Wall - Acousti Version
4. world Behind My Wall - Emmas Park Remix
5. World Behind My Wall - Video

***

1. World Behind My Wall - Video Version
2. Lass uns laufen
3. World Behind My Wall - Acoustic Version

Click for a larger view

Puzzle v oficiálním obchodě!

29. ledna 2010 v 22:23 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Věci s TH♥


Co dělají Bill a Tom na dovolené na Maledivách?

29. ledna 2010 v 22:22 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews

31 stupňů, celý den slunce a čiré moře. A k tomu Tokio Hotel hvězdy Bill a Tom Kaulitzovi (20, "Automatic")

Tady na Meledivách v Indickém oceánu by miliony dívek také rády byly! Ale dvojčata jsou tady naprosto sami - bez křičících fanoušků, bez managemantu.

Odpočinek před velkým evropským turné (od 22. února)!

Tady na ostrově v Nord-Male Atoll, 8 000 kilometrů od jejich domova v Magdeburgu, jsou Bill a Tom Kaulitzovi naprosto soukromě v luxusním hotelu.

A hotel oprávněně nese toto jméno: světové hvězdy bydlí v moderním vodním bungalovu (přibližně 3500 dolarů za noc) s vlastním majordomem, 4 plochými tv a soukromým bazénem.

Čtenář a reportér: "Všechno dělali spolu. Snídaně v 11.00, potom opalování na soukromém patře, šplíchání v moři a denně společné večeře v jedné ze tří restaurací na ostrově. Jednou za dva dny se nechali namasírovat ve welness centru."

Bill a Tom večeří na Maledivách

29. ledna 2010 v 22:21 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery

GQ interview-Bill Kaulitz

29. ledna 2010 v 22:21 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Jak se cítíš jako představitel klasického italského pánského obleku?
Naprosto cool. Musím říct, že tuto módní značku mám opravdu rád. Naprosto náhodou jsem ji minulý rok objevil na internetu. Opravdu se mi hodně věci zalíbilo a navštívil jsem obchod a skutečně se mi to líbí. Není to něco, co bych nosil každý den, ale čas od času se mi to skutečně líbí.

Cítíš se pohodlně nebo převlečeném, když jsi v obleku?
Ehm, řekl bych, že to záleží na dni. Čas od času se mi to líbí, můžu to kombinovat s jinými věcmi. Doma mám například spoustu kabátů, které nosím například s džíny. Proto jsem rád, že nemám pocit, že se cítím převlečený. Všechno, v čem bych se cítil převlečený, by se ke mně nehodilo. Cítíte se nepohodlně.

Chtěl bych nosit něco takového také na pódiu?
No myslím, že je to na pódium příliš elegantní. Opravdu se mi to čas od času líbí, ale já potřebuju mé pohodlné kožené bundy a takové věci, abych se na pódiu pohyboval. Ale možná je jeden, dva songy.

Máš nový dospělý styl a experimenty jsi zanechal za sebou?
No myslím, že vždycky bude existovat nějaké oblečení, které se mám moc líbilo a o pár roků později se na to podíváte a budete do nenávidět. Věřím, že tohle se stává. Já jsem se vlastně nikdy nestyděl za to, co jsem měl na sobě. Myslím tím, že je tu spoustu věcí, že když se na ně podívám, řeknu si: "Bože, co jsem to tehdy nosil?" Ale to je součást najít si svou cestu a někde skončit. Ale myslím, že vždycky budou chvíle, kdy vyzkoušíte nové věci.

Máš nějakou módní ikonu? Pokud ano, koho?
Nikdy jsem neměl skutečnou ikonu, ale opravdu mám rádi lidi jako jsou David Bowie a Steven Tyler. Je to zmixováno. Ale nikdy jsem neměl módní ikonu nebo tak něco.

Zachytil jsi pozornost Karla Lagerfelda a pracoval jsi s ním. Cítíš se poctěn?
V každém případě! Můj zájem o toto téma začal ve velmi mladém věku, věci jsem vytvářel na vlastní pěst, a tak dále. Pracovat s Karlem Lagerfeldem je jako sen, který se splnil. Byl to pro mě opravdu skvělý moment a jsem šťastný, že byl konečně spokojený. Že jsem chytil jeho pozornost, absolutně ho mám rád. Byla to čest pro takový skvělý magazín, tohle jsou malé sny, které se touto cestou splnily. Je to něco, co bych si v budoucnu představil dělat. Vždycky budu dělat hudbu, ale obojí spolu dobře funguje.

Znamená to, že tě brzo můžeme vidět jako modela? Možná také na molu?
Dokážu si to představit! Doufám, že příští rok pojedeme na Fashion Week a něco tam pochytím. Možná v budoucnu udělám svou vlastní kolekci, mít čas od času vlastí kolekce, atd., to je něco poutavého.

Je tvůj styl inspirován?
Vlastně ani nevím. Těžká otázka, inspirace přichází odevšad. Je to zmixováno. Musím říct, že celé toto téma začala barvením vlasů, make-upem a kvůli upířím filmům! Když jsem byl menší, miloval jsem filmy s upíry. Na Halloween párty jsem šel převlečený za upíra a tak to začalo také v soukromí.

Něco, by jsi nikdy nenosil?
Oblečení, co nosí Tom (směje se), bych si nikdy neoblékl. Včetně pravých kabátů. Jsem nadpoloviční nepřítel kabátů. Všechny pravé věci jako hadí kůže a tak. Všechny tyto exotické zvířata. Tyhle nejsou pro mě. Myslím, že obecně kabáty vypadají skvěle, ale můžete je udělat i syntetickým způsobem. Také mám skvělé bundy vyrobené z kabátů, které vypadají úžasně. V současné době nemusíme pro oblečení zvířata zabíjet. To je pro mě velmi důležité.

Jsi ty a Tom svoji největší kritici stylingu?
V každém případě! Myslím, že se navzájem držíme na živu. Během let jsem pochopil, co s tím chce Tom dělat a naopak. Určitě si myslíme, že ten druhý vypadá hrozně. Ale já si myslím, že se vyvíjí. Zlepšuje se to. S tím, co Tom během let nosí se cítím víc pohodlněji. Ale věřím, že si nikdy nevyměníme oblečení, to nepřichází v úvahu.

Klíčové slovo: Dvojčata. Lišíte se v módním způsobu?
Věřím, že to přišlo automaticky. Vždycky jsme vypadali stejně, když jsme nosili svetry, na kterých bylo napsáno "Bill" a "Tom", když nám bylo 6. A potom jsem se sami rozhodli, co chceme nosit. Máme do toho dál nezasahovala. Automaticky to šlo do různých směrů. U Toma to bylo hlavně kvůli typu hudby, kterou poslouchá. Pouze hip hop. Přestože hraje v rockové kapele, vůbec to k sobě nejde. Vlastně jsem s ním měl sázku! Řekl jsem mu, že takové oblečení už nebude nosit, když mu bude 30. Sázka stále běží, on si stále myslí, že to takhle zůstane.

O co jste se vsadili?
Už si nevzpomíná, o co v sázce šlo. Myslím, že to bude víc o tom, že se mu můžu smát, protože takové oblečení nosil celý život. Chce prosadit, že tohle bude nosit až vyroste a bude děda! To je důvod, proč se tak těším. A řekl bych, že už jde jiným směrem. Znamená to, že jeho věci jsou o něco menší. Těším se, jak to bude pokračovat. No tento photoshooting jsem s Tomem dělal poprvé, normálně to dělám sám a jak jsem řekl, že důležité se v oblečení cítit příjemně. Například bych nenosil župan. Všechno by mělo zapadat a měl by být skvělý fotograf. Tady máme skvělého fotografa, kterého jsem dneska poznal a dělá dobré fotky. Pokud tohle zapadá, dělám tohle rád.

Koncert v Acapulcu

29. ledna 2010 v 22:20 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews


Tokio Hotel.... brzo ve Forum Imperial, květen 2010
Tokio Hotel: Píseň pro Johnnyho Deppa

28. ledna 2010 v 23:40 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews

Jak cool: čtyři TH-kluci dali dohromady píseň "Strange" na nový film s Johnny Deppem "Alenka v říši divů". Úžasné - skoro pět let uběhlo, od doby, co čtyři kluci z Magdeburku dobývali hitparády se svým debutem "Durch den Monsun" poprvé. V dnešní době dvojčata Bill a Tom (oba 20), a taky jejich kolegové Gustav (21) a Georg (22) jsou doma ve všech hitparádách světa - se svým novým albem "Humanoid" se dokonce dostali do americké Top 40. Ale nyní se chtějí soustředit na své německé fanoušky. Před tím než turné začne v únoru, jejich single "World Behind My Wall" je nejvyšší novinkou v Bravo-čtenářské-hitparádě na 4.místě. Gratulujeme!


Lady Gaga mluví o Tokio Hotel

28. ledna 2010 v 23:39 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews

Která hudební skupina se vám nejvíc líbí?
"Miluju Tokio Hotel, jejich hudbu, jejich make-up, jejich účesy a jejich tajemnost."

To je zajímavé, málokterý umělec sa přizná, že poslouchá Tokio Hotel.
"Nestydím se přiznat, že Jonas Brothers a Tokio Hotel jsou kapely, které revolují hudební průmysl a mezi fanoušky způsobují hysterii. Je úžasné vidět tyhle reakce, nebo ne?"

to je nejaky divny ne?...:DDdo gaga bych to neřekla

„Vlastní projekty? Jasně!“

28. ledna 2010 v 23:27 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews


Na fashion week v Miláně překvapil Bill Kaulitz hudební průmysl se vzhledem jako model. V rozhovoru s Gala prozradil, co to znamená pro jeho kapelu Tokio Hotel.

Vystoupení trvalo jen pár minut, ale život by to mohlo trvale změnit: Oblečený do krátké nappa
včetně kožených rukávů, model, který návrháři Dean a Dan Catenovi
přizpůsobili štíhlému tělu Billa Kaulitz (20), který otevíral Dsquared - show. Vysoce uznávaný výkon. A začátek nové kariéry?

Pokusil se Tokio Hotel frontman na milánském týdnu módy setřást jeho image teenie-band-idola? Max Dax, šéfredaktor hudebního časopisu "Spex": "Tokio Hotel jsou jedni z mála kapel, kteří mají potenciál transformovat se a rozvíjet se. Ale v okamžiku všechny příznaky hovoří o sólo-kariéře Billa Kaulitze." Zpěvák je unikum, měnivý a autentický šílenec. "Půjde svou cestou a mohl by se stát postavou jako David Bowie." Šéfredaktor "Brava" Tom Junkersdorf, který kapelu vybudoval, vidí taky možné nebezpeční: "Bill se cítí neuvěřitelně přitahován do světa návrhářů. Ale žádní jeho mladších fanoušků si ho může takto identifikovat." V exkluzivní rozhovoru "Gala" zjistila, co si Bill Kaulitz myslí o své budoucnosti.

Stále víc se vyvíjíte jiným směrem, pryč od image Tokio Hotel, se kterou jste se stal mezinárodně úspěšným. Stojí kapela na křižovatce?
Myslím, že v současné době jsme ve velmi zajímavém bodě naší kariéry. Také stárneme a rozvíjíme se. Faktem je: Vždy se snažím dělat to, co mi dělá radost. Můj vzhled se s postupem let stal víc extrémnějším. A mladí lidé to teď chápou hůř než v dobách "Durch den Monsun."

Existuje nějaká strategie, se kterou chcete kapelu směřovat k vyspělejšímu publiku?
Ne. Nám je ale samozřejmě jasné, že jsme většině v hlavách utkvěli jako teenie kapela. Pravděpodobně to bude nějakou dobu trvat než se to změní.

Vaše vystoupení na mole v Miláně bylo oslavováno světem módy. Byl to začátek kariéry modela?
Obrovsky mě to bavilo, umím si představit, že bych také v budoucnosti dělal modela. Ale jenom pro zábavu.

Byl jste nervózní?
Byl jsem opravdu nervózní. Ale já jsem vždycky nervózní, dokonce i na všech našich koncertech.

Jak šla příprava? Měl jste nějakého trenéra jak chodit po molu?
To by bylo pěkné! Naivně jsem si myslel, že tam budou nějaké zkoušky, na kterých dostanu tipy. Ale bohužel to tak nebylo. Ne, na show jsem byl hozen do studené vody. (směje se)

Jste členem kapely Tokio Hotel, ale vy jste vždycky v centru pozornosti. Je tam rivalita s vašim bratrem a další dvěma muzikanty?
Právě naopak! Jsou šťastní, že je to takhle. Gustav a Georg si nedokážou představit, že by stáli v centru pozornosti a mě a mého bratra Toma obdivují, že jsme schopni to všechno ustát. A Tom je zcela šťasten, že stojím ve světle ramp.

Máte nějaké plány týkající se sólové kariéry?
Nikdy bych s Tokio Hotel nepřestal. Jasně, bude doba, kdy budeme mít delší pauzu. Tady bych si velmi dobře uměl představit, že bych se věnoval vlastním projektům. Ale konec Tokio Hotel? Nikdy!

Druhé video pro polské fanoušky

28. ledna 2010 v 23:27 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews


Podle Good Music nahráli Tokio Hotel pro polské fanoušky druhé video.
To bude zveřejno v pondělí na VIVĚ.

Tokio Hotel zvou fanoušky na pražský koncert

28. ledna 2010 v 23:26 | Lucine.cz.ka.ulitz |  VideOs
Billíí to zabil jak řekl "Praha" s tím německým přízvukéémm...ale řekl to česky!ááá to mě potěšilo!..ae jinak tesla arýna je taky moc pěkný :* toje pecka..žeru je!!

RU Bravo 05/2010

28. ledna 2010 v 15:06 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Časopisy
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

DE Bravo 05/2010

28. ledna 2010 v 15:05 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Časopisy

Umístění songu WBMW ve Francii

28. ledna 2010 v 15:04 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews

Tokio Hotel jsou ve francouzské charts se songem World Behind My Wall na 13. místě.Vystoupení s orchestrem

28. ledna 2010 v 15:03 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews

19.2. se v Senremu (Itálie) koná festival Della Canzone Italiana 2010. TH zde budou živě vystupovat s operním orchestrem.


Cherrytree twitter (28.1.2010)

28. ledna 2010 v 15:02 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
David Jost dnes v kanceláři Cherrytree


http://i50.tinypic.com/117ve5k.jpg