Tokio Hotel vzpomínají na nejšílenější fan výstupy

21. října 2009 v 21:13 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Kluci z Německa milují své groupies, jenom ne v tourbuse.

Click for a larger view

V případě, že jste si toho nebyli vědomi, Tokio Hotel mají opravdu oddané fans, většina z nich patří do "mladé a ženské" skupiny. Nyní, když zvažujete, že klukům v TH je mezi 20 a 22 lety a tráví nadměrný čas cestováním z města do města (a hotelového pokoje do dalšího), často na jednu noc a - no, můžete vidět, kam s tímhle směřujeme.
Kdyby chtěli, Tokio Hotel mohli by si mohli vzít plnou výhodu své situace. Jsou přece jenom dvacetileté rockové hvězdy.
"Byly tu nějaké holky, myslím, že ve Španělsku a byly v pokoji Gustava, dříve než tam byl on," TH frontman Bill Kaulitz říká. "Prostě přišel do pokoje a ony tam ležely na posteli, naprosto nahé."
"Zeptejte se Gustava, co se stalo potom," Billův bratr Tom dodává. "Já myslím, že využil šanci."
"Měli jsme nevkusnou schůzku," řekl Schäfer s přikývnutím. "Velmi nevkusnou."
I když jsou tyhle příběhy jenom kapitolami v Tokio Hotel pořád rostoucí knize neuvěřitelných příběhů, tak rozhodně nemění jejich pět nej. Nejsou sběratelé groupie, ničitelé hotelů, tvrdě pařící rockový polobohové. Hluboko uvnitř, jsou stále děti a všechno tohle je jenom pochlebování a někdy si od toho taky potřebují dát oddych, jejich svatyní je tourbus.
"Udělali jsme jako kapela dohodu: Žádná dívka v tourbuse," Tom říká. "Nesnáším to pravidlo."
"Tourbus je naše jediné soukromé místo, naše místo odpočinku," vysvětluje basista Georg Listing, jediný člen kapely, který má právě přítelkyni. "A je to opravdu otravné, když je tam někdo, kdo po celou dobu křičí."
A, oh, ten křik. Nikdy nekončí, nezáleží na tom, kde Tokio Hotel jsou, nezáleží na tom jestli je den nebo noc. Od tourbusu po podium, afterpárty do hotelu, jsou pořád obklopeni křičícími dívčími fanynkami. Je to uši rvoucí připomínka jejich slávy. Ale, nějak překvapivě, klukům z Tokio Hotel to nevadí. Milují své fanoušky, jejich výstřednosti, jejich oddanost ke kapele. A dokonce se to dostalo do bodu, kdy můžou své fanoušky roztřídit - Tomovy fanoušky, alespoň.
"Myslím, že Tomovy fanynky jsou víc sexuální," směje se Bill.
"Ano, to je pravda," Tom dodává. "Vědí, co chtějí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama