Tokio Hotel objasňují všechny drby

20. října 2009 v 20:25 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Bill v iluzi hubenosti:
Fanoušci se strachují o Billa! Zpěvák na nových fotkách vypadá velmi hubeně. Je snad posedlý hubnutím? "Blbost," směje se. "To by pro mě bylo to poslední. Když si objednán pizzu nebo salát, nanejvýš se v tom trochu ďobu. Jím přesně tolik jako dřív. Jenom jsem o kus povyrostl. To se možná lépe rozdělí než u ostatních…"

Bodyguardi doprovází kluky až na záchod:
"To je pravda," říká Bill. Bodyguardi nás doprovází dokonce až na záchod. Ale žádné obavy - čekají před dveřmi." Proč? "Nikdy se neví. Může se stát cokoliv." Protože Tokio Hotel mají kromě tisíce fanoušků také hodně anti. "Kromě toho jsou naši bodyguardi stejně přeplaceni," šklebí se TH-frontman. "A když se chci někdy schovat do skříně, musí také se mnou."

Bill se líbal s klukem:
Na internetu koluje mnoho drbů: Bill je gay a už se líbal s klukem. "Ne, to jsem ještě nikdy nedělal," říká 20letý jasně. "Samozřejmě to není pravda. Nejsem gay, naprostá hloupost - ale přinejmenším směšná hloupost."

TH chodí jenom do klubu, kde dostanou uzavřenou místnost:
"To je věc, na kterou nejsem pyšný," říká Bill. Nejraději bych šel všude naprosto normálně - ale bohužel to dál nejde." Proto Tokio Hotel většinou dostanou oddělený roh, aby mohli mít nerušenou párty. "Georg nejčastěji tajně vpašuje na taneční parket a rozjede to," říká Tom. My ostatní tak často netančíme. Ale budeme slavit, když je naše album na prvním místě, to budu tančit."

Každý z kluků je vícenásobný milionář:
Jsou Bill, Gustav, Georg a Tom opravdu tak nesmírně bohatí? "Ne, to není pravda," říká Bill. "Možná v polských zlotých," směje se Georg. Moje miliony zlotých by byly 237.000 Euro. To také není špatné.

Gustav stále ještě jezdí na kole:
"To je pravda, protože mám nadváhu," vtipkuje Gustav. Ale potom Bill přijde s pravým důvodem: "Nemá dál řidičák. Minulý rok najel v Magdeburgu proti tramvaji. Teď je řidičák pryč." Potom zpěvák vtipkuje: "Teď smí jezdit jenom v dětském autě. S řízením je to už docela dobré." Kdy Gustav dostane řidičák zpátky? "Možná do dvou roků," směje se Tom škodolibě.

Tom měl v posteli už přes 200 dívek:
"To nechci popírat," říká Tom. Ale to s 200 dívkami bylo už před lety," směje se. Počítá to? "No jo, možná je jich jenom 198." Vzpomíná si na každý obličej? "Ano, v každém případě."

Bill spí současně se čtyřmi psy v posteli:
"Ne se všemi najednou. Častěji se to vyskytuje tak, že u mě v posteli smí chrnět jeden - když byl pes obzvlášť slušný." A jak to potom vypadá? "Opravdu si u mě vklouznou pod deku - jako plyšáci. Přesně se přizpůsobí mé pozici spaní a jsou naprosto milí."

Tokio Hotel tajně sledují porno:
"Spíše nějaké natočím," směje se Tom. "Ne, jen sranda! Ale občas se rádi podíváme. Na internetu je hodně vtipných stránek. Musí se přece vědět, co sousedky tak pohání," říká Tom. "Ale spíše nám to připadá směšné."

Bill se dohromady se svojí vizážistkou:
Stále znova se objevuje drb, že Bill byl dohromady se svoji vizážistkou: "Ne, to není pravda! Jsem singl," říká Bill jasně. A dívka, která zpívá v našem songu Geisterfahrer, také není moje přítelkyně. Kdo to ale je, nechci prozradit, jenom tolik: neznáte ji!"

Bill je posedlý luxusem:
"Přijde na to, co se definuje luxusem. Když to znamená, že v backstage bych chtěl víc než jen vodu a chleba - potom ano," říká. "Dovolená je největší luxus, který se dopřeju," říká. .."Když cestuju soukromě, potom to chci mít opravdu pěkné - s nějakým dobrým hotelem hodně daleko. Za to vydám nejvíc."

Georg je lakomec:
"Georg je opravdový lakomec. Když si něco koupí, spí nad tím deset nocí," prozrazuje Bill. "Dokonce si u sáčku postavil gumové medvídky," tvrdí Tom. "Když jsme byli u něho, všude tam hořely svíčky. Proč? Protože nechtěl pustit topení." Byl přece doma jen na dva dny - to by se nevyplatilo." Podle Billa Georg dokonce oplachuje nádobí vodou z koupaliště….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

MILUJU TOKIO HOTEL♥

ANO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama