Pronásledování nahými fanynkami

23. října 2009 v 23:28 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Zažili fanatické fanynky na hotelovém pokoji a nezvané hosty v backstage. - Je těžké poznat, komu věřit, uznává Bill pro Topp.Tokio Hotel zpěvák musí sebou mít bodyguarda 24/7.

Mluví o:
- vyrůstání
- dívkách a pocitech
- povrchních lidech
- celebritách a divách

- Už ani nemůžeme jít spontánně ven sami. Je to nemožné, říká Bill Kaulitz (20). Když se Topp setkal s Tokio Hotel v Hamburgu, ochranka je před hotelovým pokojem East hotelu již velmi brzy ráno. Není to bez důvodu, fanoušci udělají všechno vše, aby se dostali do blízkého kontaktu s německými superstars. Metod je hodně a kluci zažili několik velmi speciálních epizod v nedávných letech.
- Milujeme naše fanoušky, ale někdy to zachází daleko. Je tu hodně zvláštních věcí, které se stali, uznává Bill.
Co je to nejšílenější co fanynka udělala?
- Myslím, že to bylo, když fanynka ležela nahá v Gustavově posteli, když se vrátil na hotelový pokoj.
Cože? To je pravda?
- Ano, bylo to ve Španělsku, říká Gustav. Vešel jsem a ležela na mé posteli - naprosto nahá, odhaluje.
- Potom to bylo v mém backstage, pokračuje Bill. Měli jsme koncert v Los Angeles. Jak se tam dostala je stále záhadou. Musela být nějaká pavoučí žena.
Měl jsi s sebou svoje bodyguardy?
- Ano a byli v naprostém šoku a nemohli pochopit, jak se tam dostala. Naštěstí jsme ji vyhodili.

Složitost se vztahy
Že Bill a Tom dostávají vyznání lásky od dívek po celém světě není tajemstvím. Kluci jsou stále svobodní a uznávají, že je těžké si vyjít s dívkami. Tokio Hotel již dříve uznali, že mají mnoho sladkých následovnic a nevylučují, že by si vyšli s fanynkou.
- Je to těžké randit s fanatickou fanynkou, ale chcete prostě, aby ta, se kterou randíte, měla ráda vaši muziku.
Je těžké spojit život jako popové hvězda a být ve vztahu?
- Myslím, že nějaké dívky si myslí, že je to těžké, že jste pořád na cestě a dostáváte tolik pozornosti od dívek. Ale takový je náš život, říká Bill.
Měli jste čas na dovolenou?
- Ne tak moc, pořád jsme pracovali. Když máme volno, tak jsme doma v našem domě - a vevnitř! Nemůžeme jít v klidu na ulice, bez toho, aby nás poznali. Je to dost šílené.
Hádám, že se život hodně změnil?
- Ano, naprosto...říká Tom, ale ujistil nás, že nikdo ze členů kapely se tak moc nezměnil.
Co si myslíte o fanoušcích, kteří si ve škole místo francouzštiny dají němčinu ve škole a to kvůli vám?
- To je respekt. Němčina je složitý jazyk. Jsou tu dokonce části jazyka, ve kterých máme problémy, říká Bill. Neznám ani slovo francouzsky a angličtina není moje nejsilnější stránka, ale něco jsem se naučil od mámy, říká.
I přes nedostatek anglických schopností Tokio Hotel nové album Humanoid je uděláno ve dvou jazycích. Bylo na tom hodně práce, ale myslím, že fanoušci ocení, že jsme tohle album udělali ve dvou jazycích, říká Bill.

Večeře s Jay-Z
Na MTV Awards v Mnichově loňského roku se Tokio Hotel promíchali s Pussycat Dolls, ale kdo na ně udělal největší dojem?
- Často máte velmi povrchní konverzace, řeknete ahoj a vyměníte několik slov. Krátké meetingy jsou nejspíš nejčastější. Většinou to jsou ty největší celebrity, které jsou nejvíc cool. Jay-Z je velmi milý - šli jsme s ním ven a na večeři.
Kdo je nejhorší celebritou, kterou jste potkali? Někdo, kdo byl opravdu drzý nebo opravdová diva?
- Ano, nejspíš tu někdo je, směje se Tom.. Rozhodně potkali hvězdy s diva povahou, ale odhodlají se zmínit v otázce jména.
- Nebyli jsme moc uneseni z Katy Perry. Může být složitá. Potkali jsme ji v USA, v pár rádio stanicích. Byla tak trochu diva, uznává Bill pro Topp.
Věří, že hudební průmyslu v těchto dnech je velmi povrchní a velmi povrchní lidé byli taky inspirací na píseň Automatic.
- Je tu plno povrchních lidí, kteří jsou falešní a bez emocí. Zpěvák taky potkal plno povrchních dívek.
Láska by neměla být automatická. Je tu něco špatně, když si uvědomíte, že vám srdce nebije. Mnoho předstírá, že mají city, aniž by to řekli, říká Bill, a odkazuje se tím na verš Není v tobě opravdová láska.

Ne jako všichni ostatní
Bill a Tom již vystupovali od svých devíti let a již od nízkého věku vystupovali z řad.
- Vždycky jsem byl jiný, říká Bill, dívajíc se na svého bratra Toma.
- Ano, vyčnívali jsme a byli jsem velmi jiní, říká Tom.
Vypadali jsme rozdílně a ve škole byli problémy, protože jsme si byli podobní. Měli jsme jiný vzhled, ale Tom se přece jenom oblékal normálněji, než já, říká Bill.
Byli jste škádleni jinými studenty?
- Nebyli jsme přímo nuceni, ale neměli jsme mnoho přátel. Velkým důvodem bylo, že jsme toho neměli moc společného s ostatními ve třídě a moc jsme toho s nimi nepodnikali. Ale my dva jsme drželi spolu, řekl Bill.
Před deseti lety potkala dvojčata Gustava a Georga.
- Brzy bude desetileté výročí, ale už si nepamatujeme přesný den, kdy jsme se potkali, říká Bill.
V 2001 vydali album pod jménem kapely Devilish. O dva roky později se zapsali u Universal Music a jejich kariéra se rozletěla pod jménem Tokio Hotel.
Proč Tokio Hotel?
- Byli jsme mladší a zdálo se nám cool mít anglické jméno, usmívá se Bill. Teď doufáme, že brzy navštívíme Tokio, usmívá se. Bill je známý za své oblékání a outfity na podium a když se Topp setkává se zpěvákem, tak je oblečen v koženém blejzru s vycpávkami v ramenou, boty na vysokém podpatku a upnutými džíny. Jeho nehty jsou nalakované černě a má na sobě obří šperky.
Dostáváš oblečení, které je pro tebe speciálně navržené?
- No, něco si kreslím sám a dělám náčrty - a mám lidi, kteří mi pomáhají. Taky mám velmi rád second handy. Mám rád použité obchody, a mám více než 25 druhů kožených bund.
Je v tobě návrhář?
- Vždy jsem se zajímal o design a máma je návrhářka. Hodně jsem se od ni naučil.
Bez čeho nemůžete být na turné?
- Musíme mít kafe a dobré postele.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama