Nenávidět nebo milovat: 5 věcí pro a proti o Billu Kaulitzovi

23. října 2009 v 23:30 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Bill Kaulitz je protikladná osoba: je oblíbenec milionů, zatímco na druhé straně ho jiní kreslí na zeď. Kavalír, metrosexual, sněžný nebo citlivý, kreativní, zasněný? Tokio Hotel zpěvák pod lupou.

PRO

1. Nemá obyčejný styl dobře vypadajícího kluka, má svůj vlastní
Lidi - hlavně teenageři - míří k zírání nebo k posměchu, na toho, kdo nenosí obyčejné oblečení a má vlastní styl. Naopak Bill se sám vystavuje: A již to dělal předtím než se Tokio Hotel stali ikonovou kapelou.

2. Má svůj vlastní styl, nejenom na podiu
Vogue hlavní strana ilustrovala skutečnost, že Bill je opravdovým módním guru v dnešních dnech - což je k dobrému užitku, když chcete být slavný. Polovina světa začala debatovat o jeho oblékání, doplňcích a vlasech a je to dobré jak pro jeho image, tak pro kapely publicitu.

3. Uznává své chyby, navzdory poloviny světa, která o něm špatně mluví
Samozřejmě, nejsme šťastní, že zkusil nějaké drogy, když mu bylo 11-12 let a několikrát pil, ale je to v podstatě jeho chyba, kterou uznal jako chybu a opravil se.

4. Je kreativní částí kapely
Trénuje svůj hlas, podle svých přátel pořád zpívá a taky píše většinu textů. Není to špatné, protože budoucnost takových talentům patří, kdo neumí jen zpívat, ale taky se vědomě začleňuje do návrhů a myšlenek.

5. Tvrdí, že nezneužívá situací s groupies a netahá fanynky po koncertech do své postele
Naštěstí, nenosí prsten čistoty a jiné hlouposti, které mají co dočinění s bohatými managery, ale ve stejnou dobu věnuje pozornost fanouškům a jejich duševní celistvosti, nezneužívá situací, že je následován tucty krásných dívek naprosto všude. Klobouk dolů.

PROTI

1. Venkovní efekty se někdy naklání nad jeho snobství
I když tvrdí, že nemá zájem o symboly, ke svým dvacátým narozeninám si vyžádal Rolex hodinky. Možná, že si myslel, že to není něco malého, když tohle máte v tak mladém věku a je to pro něj důležité.

2. Je muzikant, ale jeho hudební vkus je trochu podrytý a povrchní
Billovy oblíbené show, má rád současné umění: bere všechno, co se mu dá. Jeho oblíbený list je opravdu v pořádku, kdyby mu bylo 11-12 let, ale když mu začíná být dvacet, tak je to trochu úzkostlivé: The Rasmus, Green Day, Olsenky...Bille, to nemyslíte vážně, že ne? Zpátky ke kořenům a podívej se na nějaké podzemní žánry: Věř mi, tohle ti pomůže k vývinu nezávislého hlasu.

3. Trochu paradox, že nenávidí vztahy na jednu noc, ale taky nikdy nebyl viděn s přítelkyní
Odsuzuje groupie sex, nevyužívá pocitů fanynek, má hrozné pochybnosti kolem vztahů na jednu noc, nicméně i tak neběží do vážného vztahu. Něco je tu špatně: je asexuální nebo trochu lže. Nicméně tohle je odpustitelné kvůli jeho statusu - a zvláštně v kontraktu - je oprávněný se ujistit v tom, co říká a s kým se objevuje.

4. Řekl, že se rozchází hrozným způsobem.
Doufáme, že to nedělá přes SMS. Vypadá na lepšího kluka.

5. Nemá rád čokoládu a jablka - uhhh!
Na tohle komentovat nebudeme, hrozné!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama