Tokio Hotel chtějí věčnost: ,,kapela bude navždy"!

29. září 2009 v 16:45 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Dnes večer kempovali u Piazza del Popolo s dekami a svačinami. Bylo jich tam 500 a dnes ráno už tomu bylo 5000. Čekají na Tokio Hotel, idoly teenagerů.
Za hodinu německá kapela vedená bratry Billem a Tomem Kaulitzovými bude na podiu Coca Cola Live - MTV The Summer Song, kde na konci bude vyhlášen Summer Song 2009 ze 14 písní, které obdrželi nejvíce hlasů od MTV publika. "Vyrostli jsme společně s našimi fanoušky," říkají Bill, Tom, Georg a Gustav (všem nad 19) předtím než vstoupí před to velké publikum, které na ně čeká hodiny na ploše s balonky a transparenty. "Milujeme italské fanoušky, protože jsou vášnivý a přímý - dodávají - mladé dívky nemají problémy s tím napsat "Fuck Me" na transparenty." Příští středu budou hosty v X-Factor a 5.listopadu budou na MTV Europe Music Awards podiu, kde se zároveň letos bude i slavit 10.výročí pádu berlínské zdi. Dnes večer (show bude vysílána živě od 21:00 na MTV) budou vystupovat se dvěma živými písněmi z nového alba Humanoid (Automatic a Humanoid, na začátku a na konci show), což jsou následovníci po úspěšném Monsoon, šesti milionech prodaných kopií alb po celém světě a 10 platinách. "Hlavním motivem Humanoid je něco mimozemského," vysvětluje Bill, hermafrodický frontman kapely. Jako vždy má na sobě moc make-upu, ale má naprosto nový černý mohawk, dlouhé stříbrné nehty a lesklou bundu: "Jsme si naprosto jistí, že mimozemšťané existují. Každá píseň má svůj vlastní důvod k existenci, povstává z emocí. Nemáme žádný záměr v tom, abychom lidem zprávy nebo poučení, chceme jenom vyprávět příběhy." Dodává: "Humanoid ukazuje toho, že se nebojíme změny, že máme kuráž. Tentokrát jsme se odvázali od obvyklé basy, kytary a bicích a zkoušeli jsme něco s elektronickou muzikou." Své první album produkovali když jim bylo třináct a nehodlají skončit: "Jsme spolu jako kapela už deset let a neumíme si představit, že by se Tokio Hotel rozpadli. Nikdy jsme se nehádali, nikdy jsme neměli žádné velké problémy," říkají. Dvojčata Bill a Tom nám řekli, že si jako děti měnili trika. Ale je v tom víc: "Dokonce jsme si měnili i holky - odhaluje Tom, kytarista a skladatel kapely - nejdřív jsem si s nimi vyrazil já, potom jsem je dal Billovy. Byla to taková ta bratrská výměna," vtipkuje.
Ale proč jste tak milovaní? "Je to kvůli Georgovu účesu - lidé to milují," vtipkuje opět. Potom zvážní a říká: "Vlastně se cítíme normální. Nikdy jsme moc nepřemýšleli nad našim vzhledem. Nepředstíráme. Takže i když je album jiné od těch předchozích, tak nehodláme měnit vzhled." Nikdy od svého začátku nepřestali pracovat: "Když děláte muziku a jste zavření ve studiu měsíce, tak nemáte čas se soustředit na jiné věci. Ani nemáte čas poslouchat muziku někoho jiného. Nejsme nikým ovlivněni." Je těžké vyrůst na veřejnosti? "Nikdy jsme si kolem tohohle nedávali otázku - Bill odpovídá - Nicméně je těžké a zvláštní číst ty absurdní články v časopisech nebo novinách." Například? "Všechno si vymýšlí - napsali, že Georg před rokem ztratil panictví. Ne, je to horší - ztratil ho před dvěma měsíci."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

MILUJU TOKIO HOTEL♥

ANO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama