PL Popcorn-Rozhovor s Billem a Tomem

27. září 2009 v 23:17 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Popcorn: Pro mnoho fanoušků bylo vaše třetí album velké překvapení. Co se za celou tu dobu s vámi stalo?
Bill: Jistě, bylo tady hodně ohlasů. Stále jsme četli, že Tokio Hotel už nejsou spolu, že přestali být kapelou. Dost! Rád bych vysvětlil, že si nemyslíme, že to byla velká přestávka. Zatímco fanoušci spekulovali, co se děje s kapelou, my jsme pracovali. Zejména v Americe, kde jsme hráli několik koncertů.
Tom: To je důvod, proč jsme chtěli poprosit naše fanoušky - neberte naše nové album jako návrat! Stále existujeme a pracujeme!

Popcorn: Řekněte nám něco víc o Humanoid.
Bill: Pracovali jsme na něm dlouhou dobu, skoro rok. Možná je tomu těžké uvěřit, ale pracovali jsme na něm každý den. A nelitujeme toho!
Tom: Když jsme začali pracovat na Humanoid, rozhodli jsme se trochu experimentovat, zkusili využít nových nástrojů. To je důvod, proč jsme zvědaví na reakce fanoušků. Čekáme na komentáře!

Popcorn: Nenechte nás čekat a řekněte nám, jaké jsou experimenty?
Tom: Zpočátku jsme nahrávali klasickým způsobem jako každá rocková kapela. Takže kytara, bicí a basa. Pak jsme si mysleli, že by bylo zajímavé přidat do naší hudby více elektronických věcí. Doufáme, že fanoušci budou překvapeni našim novým zvukem. Ale chci každého uklidnit - Když uslyší Humanoid, budou vědět, že jsou to Tokio Hotel!
Bill: Můžu říct, že Humanoid je opravdu mezinárodní produkce - album bylo nehráno nejen v Německu, ale také v L.A. a NY. To je důvod, proč bude v němčině a angličtině.

Popcorn: Jaká je na Humanoid zpráva? Chcete nám něco říct?
Bill: Toto album nemá zvláštní motto, protože každá píseň se něčím liší. Tak je to vždycky, zpíváme o věcech, o kterých si myslíme, že nás dělají šťastnými nebo smutnými. Jsou tam texty o životě, pocitech a věcech, které se dějí na celém světě.
Tom: Všechno je o pobytu člověka na tomto automatickém světě.

Popcorn: Kdy začne turné?
Bill: Teď se zaměříme na klipy, rozhovory a návštěvy televizí, ale krátce po novém roce začneme s koncerty v Evropě a poté v Americe.

Popcorn: Když mluvíme o koncertech, musím se zeptat na vaši jedinou návštěvu v Polsku. Jaké to bylo?
Bill: Když jsme na turné, v každém městě jsme pouze jeden. Proto nemáme čas vidět památky někdo dokonce na setkání s fanoušky. Ale jasně si pamatuju, že fanoušci ve Varšavě byli skvělí, dali nám spoustu energie. Cítili jsme, že jsme v Polsku milováni.
Tom: To je důvod, proč se k vám chceme vrátit. Doufám na začátku nového roku na "Humanoid tour".

Popcorn: Nechme na chvíli hudbu. Řekněte nám, jaké máte koníčky?
Bill: Našim jediným koníčkem je hudba! Nevím, co Gustav a Georg, ale nemáme čas dělat sport nebo dokonce chodit po ulicích jako každý teenager. To je důvod, proč volný čas strávíme s rodinou.

Popcorn: Nejste unavení z toho, že nemáte žádné soukromí? Že nemůžete jít do kina nebo nakupovat?
Bill: To je cena, kterou musíme platit. Byli jsme na to připraveni. Žijeme tenhle život už od 15 let a nevadí mi to.
Tom: Naopak - jsme šťastní, že děláme to, co milujeme - hraní hudby.

Popcorn: Máte nějaké sny?
Tom: Já bych rád hrál na podiu s Aerosmith. Díky nim jsem začal hrát na kytaru!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

MILUJU TOKIO HOTEL♥

ANO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama