Bill Kaulitz: ,,pro svůj účes jsem se nechal inspirovat Georgovým ochlupením"

29. září 2009 v 16:42 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Kapela byla v Madridu prezentovat své nové album pro média.

Tokio Hotel byli v Madridě propagovat nové album Humanoid, tváří v tvář se španělskými médii. A tam, sedíc s kluky v hotelovém pokoji, bylo i los40.com.

K produkci jejich alba řekli: "Snažili jsme se vytvořit něco jiného, proto jsme si dali na rok pauzu, protože jsme se snažili soustředit na skládání a nahrávání. Tohle je poprvé, od doby, kdy jsme nahráli první album, kdy jsme mohli brát vše s klidem a dělat to odpočatě." Nicméně v tomto roce si taky uvědomili, že už se nedá vrátit k normálním životům, které znali: "Není tu žádný rozdíl mezi Tokio Hotel a našim soukromým životem."

Kapela taky mluvila o nových kapelách, které se inspirovali v jejich vzhledu a muzice, jako Cinema Bizarre: "Když jsme začali, tak jsme poslali naše dema více než deseti společnostem a všechny nás odmítli. Nicméně, když jsme se stávali slavnými, každý z nich chtěl vlastní Tokio Hotel. Přejeme těm kapelám vše nejlepší a doufáme, že najdou svůj styl podle toho, co se jim líbí a nebudou to dělat tak, jak jim nahrávací společnosti řeknou."

Další téma, o kterém se mluvilo, byla jistá soutěživost mezi fanoušky kapely a Jonas Brothers: "Hudebně nemáme nic společného s nimi, ani žádné názory, není tu žádná možnost soutěživosti, což média pořád vytahují. Ve skutečnosti jsme se setkali s Jonas Brothers při jedné příležitosti a zdáli se jako cool kluci."

O videoklipu k jejich písni Automatic, který nahráli před nějakou chvíli, odhalili, že natáčení bylo dobrodružstvím: "Byl to ten největší videoklip, který jsme kdy udělali. Museli jsme strávit pět dní v Jižní Africe, umírali jsme zimou, bez telefonů a spali jsme v malých domkách."

Nakonec se objevila trochu "neřestná" poznámka od Billa, když se na tiskové konferenci objevila otázka k jeho novému účesu: "Pro svůj účes jsem se nechal inspirovat Georgovým ochlupením." A Georg odpovídá: "Tak to jdi dohola, chlapče."

Humanoid bude v obchodech 6.října.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

MILUJU TOKIO HOTEL♥

ANO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama