Září 2009

3.dubna 2007-nejlepší den♥

29. září 2009 v 21:09 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Vzpominky zustanou!♥
3.dubna 2007♥..ten den vešel do historie a ja ho budu mit zarytý v paměti na vždycky!Je to protože ten den navšítvili Prahu moji oblíbenci Tokio Hotel♥Strašně jsem si ten koncert užila..byl to nejlepší zážitek v mým životě!To byl pro mě splněnej sen,protože Tokiáčky sem měla moc ráda ještě před tim,než jsem se dozvěděla,že tady budou.♥NIKDY NEZAPOMENU!! a moje největší přání v tuto chvíli je,aby se k nám naši oblíbenci vrátili do Česka!♥

a teď mi dovolte si na ten den zavzpomínat videama z koncertu:

VZPOMÍNKY ZŮSTANOU!


Schrei:


An deiner seite(Ich bin da)kousek!

Vergessene kinder:


Cologne backstage 27.8. 09

29. září 2009 v 20:03 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery

JSI FANS TH?ZAPIŠ SE!

29. září 2009 v 19:58 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Ankety a Dotazy na vas
klikni na ikonku a zapiš se ;))

Info o Georgovi

29. září 2009 v 19:41 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Georg

JMÉNO: Georg Listing
PŘEZDÍVKA: Vlastně žádnou nemá, ale když ho kluci chtějí naštvat, říkají mu často Hagen nebo Moritz
DATUM A MÍSTO NAROZENÍ: 31.3.1987 v Halle
SOUROZENCI: Žádní
BYDLIŠTĚ: Hamburg
ZNAMENÍ: Beran
VÝŠKA: 1,78 m
BARVA OČÍ: Šedo-zelená
BARVA VLASŮ: Hnědá
ZÁLIBY: Hudba a občas také sport
TETOVÁNÍ: Žádné
PIERCINGY: Žádný
OBLÍBENÝ PŘEDMĚT VE ŠKOLE: Psychologie
NENÁVIDĚNÝ PŘEDMĚT VE ŠKOLE: Matematika, Němčina
IDOL: Flea (Red Hot Chili Peppers) ...není to opravdový idol, ale pro něj jeden z nejlepších basistů
PRVNÍ ALBUM: "Definitely maybe" od Oasis
PRVNÍ KONCERT: Die Ärzte
PŘÁNÍ: Dál si užívat života s klukama a vidět ještě více ze světa
ŽIVOTNÍ MOTTO: Mění se u něj každý den...

Georg je považován za klauna kapely. Dvojčata si z něj často střílí a tvrdí, že Georg je vtipný pořád, dokonce i když ani nechce být vtipný. Naštěstí Georg vše bere z nadhledem, a z narážek ostatních členů si nic nedělá. Je přátelský a veselý, ale jeho špatnou vlastností je nedochvilnost. Pozornost na sebe poutá svými dokonale vyžehlenými vlasy a rockovým stylem. Jako jediný z kapely nemá sourozence a je také v kapele nejstarší

Info o Gustavovi

29. září 2009 v 19:40 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Gustav
JMÉNO:Gustav Schäfer
PŘEZDÍVKA: Juschtel
DATUM A MÍSTO NAROZENÍ: 8.9.1989 v Magdeburgu
SOUROZENCI: Starší sestra
BYDLIŠTĚ: Hamburg
ZNAMENÍ: Panna
VÝŠKA: 1,70 m
BARVA OČÍ: Hnědá
BARVA VLASŮ: Černá
ZÁLIBY: Hudba, jízda na kole
TETOVÁNÍ: Křídla na zádech, hvězda na předloktí, nápis na stehně
PIERCINGY: Žádný
OBLÍBENÝ PŘEDMĚT VE ŠKOLE: Sport, Ekonomika
NENÁVIDĚNÝ PŘEDMĚT VE ŠKOLE: Matematika, Fyzika
IDOL: Vždy mu připadal dobrý Lars Ulrich z kapely Metallica
PRVNÍ ALBUM: "Black Album" od kapely Metallica
PRVNÍ KONCERT: Festival s Joe Cockerem, Tinou Turner, Rodem Stewartem a dalšími hudebníky
PŘÁNÍ: Jídlo pro všechny!
ŽIVOTNÍ MOTTO: To hlavní se vždycky pokazí

Gustav se nejvíce odlišuje od všech třech členů kapely. Jako jediný má "normální" image. Nelibuje si v make-upu, ani v raperském stylu. Džíny, tričko a kšiltovka - to je jeho parketa. Jako jediný z kapely má krátké vlasy a jako jediný z kluků je ranní ptáče. Zatímco zbytek bandu vyspává do odpoledních hodin, Gustav je na nohou již od rána. Je také sportovně založený na rozdíl od líných dvojčat Kaulitzových :) Gustav v kapele působí jako šedá myška. Při rozhovorech téměř nemluví, neprojevuje se, drží se spíše vzadu. To ale neznamená, že by byl typ "mouchy, snězte si mě". Gustav je výborný bavič a "pařmen" a vždy překvapí s nějakým vtipem

Info o Tomovi

29. září 2009 v 19:29 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Tom


TOMJMÉNO: Tom Kaulitz
PŘEZDÍVKA: Žádnou nemá, ale prý mu rádi říkají bůh sexu :)
DATUM A MÍSTO NAROZENÍ: 1.9.1989 v Lipsku
SOUROZENCI: Dvojče Bill
BYDLIŠTĚ: Hamburg
ZNAMENÍ: Panna
VÝŠKA: 1,85 m
BARVA OČÍ: Hnědá
BARVA VLASŮ: Černá
ZÁLIBY: Hudba, nikdy žádné jiné záliby neměl
TETOVÁNÍ: Žádné
PIERCINGY: Ve spodním rtu
OBLÍBENÝ PŘEDMĚT VE ŠKOLE: Umění, ale jinak školu celkově nesnášel...
NENÁVIDĚNÝ PŘEDMĚT VE ŠKOLE: Matematika, Fyzika
IDOL: Nikdy žádný neměl
PRVNÍ ALBUM: Aerosmith
PRVNÍ KONCERT: Samy Deluxe
PŘÁNÍ: Setkat se s Olsenkama nebo Angelinou Jolie
ŽIVOTNÍ MOTTO: Žádné už nemá, protože se jimi nikdy neřídí...

Tom stejně jako jeho dvojče neměl ve škole moc kamarádů. Zatímco se jeho bratr odlišoval svým nápadným líčením, Tom vynikal svými dlouhými dredy a raperským stylem. Když se řekne Tom, každý si okamžitě vybaví kšiltovku a XXL tričko. Vzhledově se od svého dvojčete snad již více lišit nemůže, ale psychicky si jsou velmi podobní.
Tom je také velký perfekcionista, vtipálek a o mlčenlivosti nemůže být řeč. Na rozdíl od romantického Billa, si Tom vytvořil image "boha sexu", který má po každém koncertě fanynku na hotelovém pokoji. To však je ale pouze image, s kterou Tom rád "machruje". Jak o něm Bill tvrdí, ve skutečnosti je úplně stejný jako on.

Info o Billovi

29. září 2009 v 19:26 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Bill♥

Bill

JMÉNO: Bill Kaulitz
PŘEZDÍVKA: Žádná
DATUM A MÍSTO NAROZENÍ: 1.9.1989 v Lipsku
SOUROZENCI: Dvojče Tom
BYDLIŠTĚ: Hamburg
ZNAMENÍ: Panna
VÝŠKA: 1,90 m
BARVA OČÍ: Hnědá
BARVA VLASŮ: Černá
ZÁLIBY: Hudba
TETOVÁNÍ: Znak Tokio Hotel na krku, hvězda na podbřišku, nápis "Freiheit 89" na levém předloktí a nápis "Wir hören nie auf zu schreien, Wir kehren zum Ursrpung zurück" na levém boku
PIERCINGY: V jazyku, V pravém obočí, v bradavce
OBLÍBENÝ PŘEDMĚT VE ŠKOLE: Tady by musel lhát...
NENÁVIDĚNÝ PŘEDMĚT VE ŠKOLE: Všechny, všechny a VŠECHNY!
IDOL: Nikdy žádný neměl, nechtěl se řídit pravidly někoho jiného, ale přesto je zde mnoho lidí, co ho ovlivňují...myslí, že se to stane spíše nevědomky
PRVNÍ ALBUM: Nena
PRVNÍ KONCERT: Nena
PŘÁNÍ: Svobodu bez hranic a život plný hudby až na věky
ŽIVOTNÍ MOTTO: Zatím je každý den jiný...

Bill se již odmalička odlišoval od ostatních dětí. Spolu se svým bratrem neměli ve škole téměř žádné kamarády a spolužáci se mu kvůli jeho extravagantnímu vzhledu posmívali.
Bill se totiž už od devíti let maluje. Jednou byl na karnevalu za upíra a ta image se mu natolik zalíbila, že mu zůstala dodnes.
Lidé ho milují a nebo nenávidí kvůli jeho androgynnímu vzhledu. Zlé jazyky ho často označují za gaye, ale Billova orientace je heterosexuální. Narážkám na svůj vzhled se jen směje a nebo je přehlíží.
Bill je velmi cílevědomá osobnost, což z něj dělá naprosto dokonalého frontmana kapely. Sám o sobě tvrdí že je velmi perfekcionistický, a jeho nejhorší vlastností je egoismus. Dále je také velmi vtipný, upovídaný, přátelský a romantický, což z něj udělalo vysněného prince většiny fanynek.

Tokio Hotel mají nominaci na MTV EMA!HLASUJTE!!

29. září 2009 v 19:16 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Jako každý rok pořádá i letos největší hudební televize MTV ocenění MTV European Music Awards. Tokio Hotel zde byli nominováni dva roky za sebou a pokaždé se jim podařilo zvítězit, i když měli velice silnou konkurenci.
Letos je konkurence opravdu hodně velká, ale jak už jsme nesčetněkrát dokázali - internetová hlasování jsou naše specialita..;)
Tohle hlasování je opět neomezené, můžete tedy hlasovat kolikrát chcete a takhle už se nám pro ně přece podařilo vyhrát i větší ceny..;)
Dokažme, že jsme pořád tady a že jsme na ně během roční pauzy nezapomněli!

Tokio Hotel jsou nominovaní v kategorii Beste Gruppe (nejlepší kapela)
společně s:
Black Eyed Pease
Green Day
Jonas Brothers
Kings of Leon

Hlasujte zde! Po každém kliknutí na "Abstimmen" stačí aktualizovat stránku a můžete hlasovat znovu..;)
Tokio Hotel

Tokio Hotel chtějí věčnost: ,,kapela bude navždy"!

29. září 2009 v 16:45 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Dnes večer kempovali u Piazza del Popolo s dekami a svačinami. Bylo jich tam 500 a dnes ráno už tomu bylo 5000. Čekají na Tokio Hotel, idoly teenagerů.
Za hodinu německá kapela vedená bratry Billem a Tomem Kaulitzovými bude na podiu Coca Cola Live - MTV The Summer Song, kde na konci bude vyhlášen Summer Song 2009 ze 14 písní, které obdrželi nejvíce hlasů od MTV publika. "Vyrostli jsme společně s našimi fanoušky," říkají Bill, Tom, Georg a Gustav (všem nad 19) předtím než vstoupí před to velké publikum, které na ně čeká hodiny na ploše s balonky a transparenty. "Milujeme italské fanoušky, protože jsou vášnivý a přímý - dodávají - mladé dívky nemají problémy s tím napsat "Fuck Me" na transparenty." Příští středu budou hosty v X-Factor a 5.listopadu budou na MTV Europe Music Awards podiu, kde se zároveň letos bude i slavit 10.výročí pádu berlínské zdi. Dnes večer (show bude vysílána živě od 21:00 na MTV) budou vystupovat se dvěma živými písněmi z nového alba Humanoid (Automatic a Humanoid, na začátku a na konci show), což jsou následovníci po úspěšném Monsoon, šesti milionech prodaných kopií alb po celém světě a 10 platinách. "Hlavním motivem Humanoid je něco mimozemského," vysvětluje Bill, hermafrodický frontman kapely. Jako vždy má na sobě moc make-upu, ale má naprosto nový černý mohawk, dlouhé stříbrné nehty a lesklou bundu: "Jsme si naprosto jistí, že mimozemšťané existují. Každá píseň má svůj vlastní důvod k existenci, povstává z emocí. Nemáme žádný záměr v tom, abychom lidem zprávy nebo poučení, chceme jenom vyprávět příběhy." Dodává: "Humanoid ukazuje toho, že se nebojíme změny, že máme kuráž. Tentokrát jsme se odvázali od obvyklé basy, kytary a bicích a zkoušeli jsme něco s elektronickou muzikou." Své první album produkovali když jim bylo třináct a nehodlají skončit: "Jsme spolu jako kapela už deset let a neumíme si představit, že by se Tokio Hotel rozpadli. Nikdy jsme se nehádali, nikdy jsme neměli žádné velké problémy," říkají. Dvojčata Bill a Tom nám řekli, že si jako děti měnili trika. Ale je v tom víc: "Dokonce jsme si měnili i holky - odhaluje Tom, kytarista a skladatel kapely - nejdřív jsem si s nimi vyrazil já, potom jsem je dal Billovy. Byla to taková ta bratrská výměna," vtipkuje.
Ale proč jste tak milovaní? "Je to kvůli Georgovu účesu - lidé to milují," vtipkuje opět. Potom zvážní a říká: "Vlastně se cítíme normální. Nikdy jsme moc nepřemýšleli nad našim vzhledem. Nepředstíráme. Takže i když je album jiné od těch předchozích, tak nehodláme měnit vzhled." Nikdy od svého začátku nepřestali pracovat: "Když děláte muziku a jste zavření ve studiu měsíce, tak nemáte čas se soustředit na jiné věci. Ani nemáte čas poslouchat muziku někoho jiného. Nejsme nikým ovlivněni." Je těžké vyrůst na veřejnosti? "Nikdy jsme si kolem tohohle nedávali otázku - Bill odpovídá - Nicméně je těžké a zvláštní číst ty absurdní články v časopisech nebo novinách." Například? "Všechno si vymýšlí - napsali, že Georg před rokem ztratil panictví. Ne, je to horší - ztratil ho před dvěma měsíci."

Tokio Hotel v Miláně: „Ilegální stahování je krádež!“

29. září 2009 v 16:43 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Před hotelem, v moderním 5hvězdičkovém hotelu v oblasti Lott-San Siro v Miláně, čeká asi kolem 80 fanoušků Tokio Hotel v řadě. Jednoduše doufají, že uvidí německé kluky, kteří brzy vydají dlouho očekávané album "Humanoid", které vyjde 2.října - po singlu "Automatic". Tokio Hotel mají neuvěřitelné zpoždění. Novináři se pokouší o nějakou strategii po tom, co zjistili, že jich je 15 a mají pouhých 20 minut na interview. Kromě toho otázky v italštině musí být přeloženy do němčiny a odpovědi v němčině zase zpátky do italštiny. Ve zkratce: kolem 50 sekund na každého. Možná, že se zeptáme na zapsání do Guinessovy knihy rekordů. Nakonec jsme se domluvili na možném řešení: otázka za každého, jak nejrychleji to bude možné a tak dál.
Kapela z Magdeburgu přichází do místnosti a usedá. Nemůžete přehlédnout Billa Kaulitze. Opravdu sladký a usměvavý, nalakované nehty, silný make-up, černé vlasy nalakované nahoru, bezprsté rukavice, žádná zmínka po vousech, silné řetězy. On je ten jediný, který bude mluvit nejvíc. Schopnost vůdce.

Víte již, kdy začnete s turné k propagaci Humanoid?
Bill: Máme novou agenturu. Ještě nevíme termíny, ale doufáme, že jich bude hodně v Itálii.

Proč jste si vybrali Jižní Afriku jako místo na natáčení videa Automatic?
Bill: Rozhodli jsme se tam jet kvůli tomu, že jsme potřebovali poušť. Bylo to velmi náročné video, protože natáčení trvalo pět dní. Tenhle single je jeden z posledních písní, které jsme na album produkovali, ale je to ten první, který se stal skutečností, když se rozhodovalo o písních na album. Je to o dívce bez citů.

Hlavní pojetí alba?
Bill: Týká se to kolem slova humanoid, i když to na začátku nebylo úmyslem. Tohle je hlavní motiv, ale objevil se při produkci alba.

Nicméně je tu i několik známek k science-fiction.
Bill: Nějak k tomu došlo při dokončování alba a uvědomili jsme si, že tomu tak opravdu je. Nicméně tu nejsou žádné určité elementy, které se k tomu vztahují.

Proč jste nahrávali v USA?
Bill: Neměli byste se ani trochu starat o to, kde produkujeme naši muziku. Písně byly vytvořené v naší domovské zemi. Nezáleží na tom, kde byly produkovány. Byli jsme tam, protože v USA jsou lepší nahrávací studia.

Je tu nějaká evoluce od Scream?
Bill: Ano, ale byl to takový přirozený proces. Snažili jsme se jít od obvyklého schématu basa-bicí-kytara. Nicméně uběhl nějaký čas, takže je normální mít nějaký vývoj.

Je váš život nyní tak trochu automaticky?
Bill: Je jasné, že takové album neuděláte, když budete trávit svůj čas relaxací někde v parku. Dali jsme tomu nějaký čas, taky jsme tomuhle albu věnovali velké množství našeho soukromého života. Samozřejmě, že nám chybí naše životy, ale je to rozhodnutí, které jsme vzali vědomě, protože jsme měli takový pohled na věci od svých patnácti let. I když jsme nikdy netušili, že to zajde takhle daleko.

Proč ten nový účes?
Bill: Je to jedno z mála rozhodnutí, které smím udělat. Ale...no, není za tím určitý důvod.

Myslíte si, že absence mezi tímhle albem a tím předchozím mohla oslabit vaši popularitu?
Bill: Tohle rozhodně nemůžete říct o Itálii! (TH se právě vrátili z extrémně zaplněné párty, kterou organizovali pro své fanoušky.) Potřebovali jsme nějaký čas na nalezení síly a kreativity. Nejdůležitější věcí bylo udělat dobré album.

A jak se to album zrodilo?
Bill: Vždy to začíná basou a bicími. Jeden z nás píše muziku a ostatní k tomu hrají.

Váš vztah k internetu?
Bill: Je tu tolik věcí, které když se snažíte přečíst, tak vás dovádí k šílenství. Nevyhnutelně musíme opatrně vybírat.

U vás se staly jisté nemilé události - dokonce i násilné - s vašimi fanoušky...
Bill: Tohle nemá nic společného s fanoušky, stalo se to, protože ti lidé byli naprosto šílení, psychopati, nemocní. Náš vztah k fanouškům byl vždy dobrý. Tohle se netýkalo fanoušků.

Interview, které mělo původně končit naprosto normálně skončilo místo toho neobvyklým zavržením od našich hostů. K čemuž je vyprovokoval kolega, který se jich zeptal na ilegální stahování - poněvadž teď se to dost děje mezi Lily Allen a jinými - tihle kluci jsou naprosto proti lidem, kteří ilegálně stahují písně.
Bill: "Nic na tomhle světě není zadarmo. Tohle téma je vážné. Ilegální stahování dává méně a méně šancím mladým kapelám, poněvadž nahrávací společnosti jsou v krizi. Tenhle fenomén by se měl trestat, protože je to vážné. Ještě před tím než jsme se stali slavnými, tak jsme nikdy nic takhle nestáhli. Je to krádež. Ilegální stahování je krádež.


Bill Kaulitz: ,,pro svůj účes jsem se nechal inspirovat Georgovým ochlupením"

29. září 2009 v 16:42 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Kapela byla v Madridu prezentovat své nové album pro média.

Tokio Hotel byli v Madridě propagovat nové album Humanoid, tváří v tvář se španělskými médii. A tam, sedíc s kluky v hotelovém pokoji, bylo i los40.com.

K produkci jejich alba řekli: "Snažili jsme se vytvořit něco jiného, proto jsme si dali na rok pauzu, protože jsme se snažili soustředit na skládání a nahrávání. Tohle je poprvé, od doby, kdy jsme nahráli první album, kdy jsme mohli brát vše s klidem a dělat to odpočatě." Nicméně v tomto roce si taky uvědomili, že už se nedá vrátit k normálním životům, které znali: "Není tu žádný rozdíl mezi Tokio Hotel a našim soukromým životem."

Kapela taky mluvila o nových kapelách, které se inspirovali v jejich vzhledu a muzice, jako Cinema Bizarre: "Když jsme začali, tak jsme poslali naše dema více než deseti společnostem a všechny nás odmítli. Nicméně, když jsme se stávali slavnými, každý z nich chtěl vlastní Tokio Hotel. Přejeme těm kapelám vše nejlepší a doufáme, že najdou svůj styl podle toho, co se jim líbí a nebudou to dělat tak, jak jim nahrávací společnosti řeknou."

Další téma, o kterém se mluvilo, byla jistá soutěživost mezi fanoušky kapely a Jonas Brothers: "Hudebně nemáme nic společného s nimi, ani žádné názory, není tu žádná možnost soutěživosti, což média pořád vytahují. Ve skutečnosti jsme se setkali s Jonas Brothers při jedné příležitosti a zdáli se jako cool kluci."

O videoklipu k jejich písni Automatic, který nahráli před nějakou chvíli, odhalili, že natáčení bylo dobrodružstvím: "Byl to ten největší videoklip, který jsme kdy udělali. Museli jsme strávit pět dní v Jižní Africe, umírali jsme zimou, bez telefonů a spali jsme v malých domkách."

Nakonec se objevila trochu "neřestná" poznámka od Billa, když se na tiskové konferenci objevila otázka k jeho novému účesu: "Pro svůj účes jsem se nechal inspirovat Georgovým ochlupením." A Georg odpovídá: "Tak to jdi dohola, chlapče."

Humanoid bude v obchodech 6.října.Tokio Hotel – lekce ve stylu!

29. září 2009 v 16:40 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Časopisy
imagebam.com imagebam.com


Jsme všichni děti na začátku. Podívejte se, jak se Bill, Tom, Georg a Gustav změnili z roztomilých kluků k...yeah, ještě roztomilejším klukům!

2005 - čerstvě upečení ... a krátkovlasý
2006 - trochu delší vlasy, trochu víc postoje!
2007 - víc drama, víc stylu, víc úspěchu
2008 - světové třídy, jak stylově tak s muzikou!
2009 - super pohlední a super styloví kluci v H&M kampani

Krása a Bill!
"Vždycky byl krásný, dobrý Bill. Ale jsme u skutečnosti, že s léty je to lepší?"

Look-a-like!
"Mírně tmavší odstín. Ale v dodatku, vítr změny neprošel přes Georga Listinga."

Tokio Hotel na domovském poli!
OKEJ zajelo do Berlína a podívalo se na to, co si dámy v Německu vlastní myslí o Tokio Hotel!

1) Co si myslíte o Tokio Hotel?
2) Co si myslíte o novém albu?
3) Věděli jste, že Tokio Hotel jsou opravdu slavní ve Švédsku?

Maxi, 19 let:
1) Nemám Tokio Hotel tak moc ráda, ale uznávám, že dělají muziku sami a že mají i trochu temnější image.
2) Vlastně vůbec nic, nevím o tom nic a nebudu to kupovat.
3) Ne, ale věděla jsem, že jsou opravdu slavní ve Francii.

Annelie, 20 let:
1) Nemám je tak moc ráda, ale líbí se mi jejich hudební styl. Možná, že jsem pro ně trochu stará. Ale Bill Kaulitz je sladký!
2) Opravdu nic.
3) Ano, to si umím představit. Zdá se, že všechny země mají Tokio Hotel rády.

Franzi, 18 let:
1) Mám je velmi moc ráda, muzika je opravdu dobrá a Tom Kaulitz je tak sladký!
2) Bude stejně tak dobré jako vždy, co jiného?
3) Ano, samozřejmě! Jsou slavní všude!

28.9.2009 Madrid - El Hormiguero #2

29. září 2009 v 16:38 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery28.9.2009 Madrid - El Hormiguero

29. září 2009 v 16:38 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery

Bill's jump xD

29. září 2009 v 16:36 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery
http://img36.imageshack.us/img36/640/billjump.gif/pekne že? xD

Poslechněte si ,,Phantomrider" z alba Humanoid

29. září 2009 v 16:35 | Lucine.cz.ka.ulitz |  News a Interviews
Nové album Tokio Hotel vychází příští úterý (6. října), ale právě teď si můžete poslechnout exkluzivní track z deluxe edice alba!

Song se jmenuje "PHANTOMRIDER" a podle Billa Kaulitze z Tokio Hotel "Je o tom, být blíže někomu, se kterým jste se nikdy předtím opravdu nesetkali. Chcete od něčeho utéct a chcete, aby tento duch-jako přítel, šel s vámi, protože je to ta jediná věc, v kterou věříte. Track je o naději."

Poslechněte si "PHANTOMRIDER" právě teď a řekněte nám, co si o něm myslíte!zvláštní,ae moc pěkný

29. září 2009 v 16:29 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery
takovy moc pěknyy!

Band..

29. září 2009 v 16:27 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery
tuhle skupinu miluju ze všeho nejvííc na světě!!!!!!!!!! :*__oni sou nejúžasnější..a Billíšek tady?>>no upe nejkrásnější ty jeho vlásky tady :* MUCK

xD

29. září 2009 v 16:17 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery
mno jeje :*__jak Billíšek drží ten pierc z jazyka mezi zoubkama xD_vypada jak kdyby neměl zub :*ae stejně kráásnej_žeru hooo

Tomu se říká dokonalost!!

29. září 2009 v 16:13 | Lucine.cz.ka.ulitz |  Photogallery